SOSYAL MEDYADA BİZ

 

#KuzeyGeyikleri
#KuzeyGeyikleriDSK
#GeyikYuvasi

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Google+ Icon
  • Instagram Basic Black

Sponsored by

ORYANTİRİNG AKADEMİ

www.oryantiringakademi.com

ADRES

 

Hasanpaşa Mahallesi, Söğütlüçeşme Caddesi, Aliye Kadın İş Hanı, No:186/18 Kadıköy - İSTANBUL
 

Ist 5 Days 2016

November 6, 2016

1-6 Kasım tarihlerinde düzenlenen 5 etaplı oryantiring yarışı olan İstanbul 5 Days Yarışlarında kulüp olarak yerimizi aldık. Toplamda 30 sporcumuz yarışmalarda yer aldı ve kulüp olarak en geniş katılım gösterdiğimiz yarış oldu.

 

Sporcularımız başarılarıyla bizleri tekrar gururlandırdı

Orhan Kutlu WRE etabında ikincilik alarak kariyerinde bir ilke imza attı.

E20A kategorisinde yarışan sporcularımız Talha GÜNDAY, Mehmet Can ÖZTÜRK ve Furkan TOPAL kürsüde üçte üç yapmamızı sağladı.

E18A kategorisinin en iyisi sporcumuz Samet KÖŞŞEK oldu.

E16A kategorisinin en hızlı ikilisi sporcularımız Ahmet Yasin TEMEL ve Hami Emircan AYDIN oldu.

K21A kategorisinde üçücüsü antrenörlerimizden Emel SEÇER oldu.

E10 yaş kategorisinde birinciliği sporcumuz Aybars Kağan KARAAĞAÇ aldı.
 


E21E Yaş Kategorisi
Orhan KUTLU
1. Gün | Süre 01:16:10 | Etap 4.lüğü
2. Gün | Süre 01:04:00 | Etap 6.lığı
3. Gün | Süre 52:42 |Etap 2.liği
4. Gün | Süre 43:40 | Etap 2.liği (WRE Dünya Sıralamasına Puan Veren Yarış)
5. Gün | Süre 17:47| Etap 6.lığı
Toplamda 4676.13 puan ile ikincilik

W21E Yaş Kategorisi
Gizem SEÇER
1. Gün | Yarışmadı
2. Gün | Yarışmadı
3. Gün | Yarışmadı
4. Gün | Süre 01.19.47 |Etap 17.liği
5. Gün | Süre 31:06 |Etap 14.lüğü
Toplamda 1003.10 puan ile yirmincilik

W21A Yaş Kategorisi
Emel SEÇER
1. Gün | Süre 02.17.16 | Etap 2.liği
2. Gün | Süre 02.02.25 |Etap 2.liği
3. Gün | Süre 01.50:27 | Etap 4.lüğü
4. Gün | Süre 01.45.30 |Etap 6.lığı
5. Gün | Süre 27:07 |Etap 4.lüğü
Toplamda 4002.56 puan ile üçüncülük

E20A Yaş Kategorisi

 

Talha GÜNDAY
1. Gün | Süre 01:04:52 | Etap 1.liği
2. Gün | Süre 01:22:25 |Etap 4.lüğü
3. Gün | Süre 47:46 |Etap 1.liği
4. Gün | Süre 40:31 |Etap 1.liği
5. Gün | Süre 15:19 |Etap 3.lüğü
Toplamda 4722.02 puan ile birincilik


Mehmet Can ÖZTÜRK
1. Gün | Süre 01:11:24 | Etap 3.lüğü
2. Gün | Süre 01:05:04 |Etap 1.liği
3. Gün | Süre 49:48 |Etap 2.liği
4. Gün | Süre 48:15 |Etap 4.lüğü
5. Gün | Süre 15:07 |Etap 2.liği
Toplamda 4652.26 puan ile ikincilik


Furkan TOPAL
1. Gün | Süre 01:17:33 | Etap 4.lüğü
2. Gün | Süre 01:12:55 |Etap 3.lüğü
3. Gün | Süre 55:16 |Etap 3.lüğü
4. Gün | Süre 47:04 |Etap 3.lüğü
5. Gün | Süre 14:17 |Etap 1.liği
Toplamda 4453.92 puan ile üçüncülük


Mücahit ÖZKAYA
1. Gün | Süre 01:05:00 | Etap 2.liği
2. Gün | Süre 01:10:25 | Etap 2.liği
3. Gün | Süre 01:07:47 |Etap 6.lığı
4. Gün | Yarışmadı
5. Gün | Yarışmadı
Toplamda 2626.67 puan ile altıncılık

E18A Yaş Kategorisi
Samet KÖŞŞEK
1. Gün | Süre 01:11:09 | Etap 2.liği
2. Gün | Süre 01:01:42 |Etap 2.liği
3. Gün | Süre 52:40 |Etap 1.liği
4. Gün | Süre 36:51 |Etap 1.liği
5. Gün | Süre 15:19 |Etap 1.liği
Toplamda 4812.85 puan ile birincilik

Mert KURT
1. Gün | Süre 01:39:58 | Etap 3.lüğü
2. Gün | Süre 01:45:01 |Etap 5.liği
3. Gün | Süre 01:08:14 |Etap 7.liği
4. Gün | Süre 01:16:23 |Etap 9.luğu
5. Gün | Süre 20:51 |Etap 4.lüğü
Toplamda 3157.15 puan ile dördüncülük

 

Samet DURGUT
1. Gün | MP
2. Gün | Süre 01:23:49 |Etap 3.lüğü
3. Gün | Süre 57:59 |Etap 2.liği
4. Gün | Süre 42:16 |Etap 3.lüğü
5. Gün | Yarışmadı
Toplamda 2503.37 puan ile beşincilik

Yıldızhan KARAYEL
1. Gün | Yarışmadı
2. Gün | Yarışmadı
3. Gün | Süre 01:00:25 |Etap 3.lüğü
4. Gün | Süre 42:33 |Etap 4.lüğü
5. Gün | Yarışmadı
Toplamda 1737.76 puan ile yedincilik

E16A Yaş Kategorisi
Ahmet Yasin TEMEL
1. Gün | Süre 59:17 | Etap 1.liği
2. Gün | Süre 47:22 |Etap 1.liği
3. Gün | Süre 50:27 |Etap 1.liği
4. Gün | Süre 56:37 |Etap 6.lığı
5. Gün | Süre 17:57 |Etap 4.lüğü
Toplamda 4605.18 puan ile birincilik

Hami Emircan AYDIN
1. Gün | Süre 01:24:12 |Etap 3.lüğü
2. Gün | Süre 56:37 |Etap 3.lüğü
3. Gün | Süre 52:15 |Etap 2.liği
4. Gün | Süre 53:37 |Etap 5.liği
5. Gün | Süre 15:20 |Etap 1.liği
Toplamda 4299.22 puan ile ikincilik

M14 Yaş Kategorisi
Alper Tunga KARAĞAÇ
4. Gün | Süre 45.58 |Etap 3.lüğü
5. Gün | Süre 17:21 |Etap 1.liği

Ali Nihat ÖKMENLER
5. Gün | Süre 25:54 | Etap Beşinciliği

Arda YALÇIN
5. Gün | MP

W14 Yaş Kategorisi
Derin HEYBETLİ
5. Gün | MP

M12 Yaş Kategorisi
Orkun ARTUÇ
5. Gün | Süre 16:36 | Etap Birinciliği
Toprak Işık ARIKAN
5. Gün | Süre 26:06 | Etap Beşinciliği
Berk YARBAY
5. Gün | Süre 29:46 | Etap Altıncılığı
Alaz ÜRKMEZ
5. Gün | Süre 38:54 | Etap Yedinciliği
Alp Noyan KOCABAŞ
5. Gün | Süre 01:03:25 | Etap Dokuzunculuğu
Demir TEZCAN
5. Gün | Süre 01:15:34 | Etap Onunculuğu

W12 Yaş Kategorisi
Ece ÖĞRENCİ
5. Gün | Süre 25:03| Etap İkinciliği
Damla ASLAN
5. Gün | Süre 28:22| Etap Üçüncülüğü

M10 Yaş Kategorisi
Aybars Kağan KARAAĞAÇ
1. Gün | Süre 29:43 | Etap 1.liği
2. Gün | Süre 33:58 | Etap 1.liği
3. Gün | Süre 22:32 | Etap 1.liği
4. Gün | Süre 33:53 | Etap 2.liği
5. Gün | Süre 11:07 | Etap 1.liği
Toplamda 4789.97 puan ile birincilik

 

Ege ERDOĞAN
5. Gün | Süre 1:12:17| Etap Üçüncülüğü

Deniz DÜNDAR
5. Gün | Süre 1:23:16| Etap Dördüncülüğü

W10 Yaş Kategorisi
Pelin YALÇIN
5. Gün | Süre 44:13 | Etap Birinciliği

 

 

Please reload

Tanıtılan Yazılar

Kyzikos Ultra - Apostol Koşusu

October 7, 2019

1/10
Please reload

Son Paylaşımlar

September 16, 2018

August 30, 2018

June 26, 2018

March 4, 2018

Please reload

Arşiv