Valide Bendi Antrenmanı - 17 Aralık 2016Oryantiring antrenmanlarımız cumartesi günü gerçekleştirilmektedir. Belgrad Ormanı’nın muhteşem doğasında hazırlanan parkurlar meraklılarını bekliyor. Beş farklı kategoriye ayrılan parkurlar içerisinde ilk kez oryantiring yapacaklara da yer veriyoruz. Aşağıda 17 Aralık 2016, Cumartesi gerçekleştirilecek etkinliğimiz ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Antrenmanlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Toplanma Alanı: Valide Bendi (Haritada görüntülemek için tıklayınız.) Tarih: 17 Aralık 2016, Cumartesi Kayıt Etkinliğe katılım için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. (Kayıt formu için tıklayınız.) Katılım ücretleri ödeme işlemleri etkinlik alanında yapılmaktadır. Kaydınızı kontrol etmek için katılımcı listesine bakabilirsiniz. (Katılımcı listesi için tıklayınız.) Program Gelişler-Harita Dağıtımı: 10:30-11:30 Parkur İlk Çıkış: 10:30 Eğitim Parkuru: 11:00 Parkur Son Çıkış: 11:30 Parkur Toplama: 13:30

Teknik Parkur Bu haftaki uygulamamızın adı Hafıza Oryantiring. Hedefe ulaşmak için haritaya bakıp rotayı hafızanızda tutmanız gerekmektedir. Hedeflere ulaşırken atak noktalar belirlenerek sadeleştirme yapmanın amaçlandığı uygulama deneyimli ve elite kategorileri için hazırlanmıştır. Teknik parkur talebinizi formu doldururken belirterek kayıt yapabilirsiniz.

Kategoriler A – Eğitim (1-2km) B – Başlangıç (2-3km) C – Çaylak (3-4km) D – Deneyimli (5-7km) (Teknik Parkur 4-5km) E – Elite (7-9km) (Teknik Parkur 7-10km) Katılım Ücretleri Genel Katılımcı: 12 TL Öğrenci (15-24 Yaş): 5 TL Öğrenci (14 Yaş Altı): 3 TL Diğer Hizmetler Eğitim Parkuru: 10 TL* Teknik Parkur: 5 TL* Servis: 15 TL* *Katılımcı ücretine eklenir.

#oryantiringistanbul #oryantiringtürkiye #oryantiringöğreniyorum #oryantiringakademi #oryantiring #orienteeringturkey #türkiyeoryantiringfederasyonu #KuzeyGeyikleriDSK #kuzeygeyiklerikoşuyor #kuzeygeyikleri #istanbulorienteering #istanbuloryantiring #türkiyeoryantiring #oryantiringtr #turkeyorienteering #turkishorienteering #ValideBendi #BelgradOrmanı #Bahçeköy #Orman

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

SOSYAL MEDYADA BİZ

 

#KuzeyGeyikleri
#KuzeyGeyikleriDSK
#GeyikYuvasi

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Google+ Icon
  • Instagram Basic Black

Sponsored by

ORYANTİRİNG AKADEMİ

www.oryantiringakademi.com

ADRES

 

Hasanpaşa Mahallesi, Söğütlüçeşme Caddesi, Aliye Kadın İş Hanı, No:186/18 Kadıköy - İSTANBUL