Geyik Çiftliği Antrenmanı - 31 Aralık 2016

Yılın son oryantiring antrenmanı Geyik Çiftliği'nde. Sezona oryantiring ile veda etmek isteyen oryantiring severleri ve meraklılarını bekliyoruz.


Oryantiring antrenmanlarımız cumartesi günü gerçekleştirilmektedir. Belgrad Ormanı’nın muhteşem doğasında hazırlanan parkurlar meraklılarını bekliyor. Beş farklı kategoriye ayrılan parkurlar içerisinde ilk kez oryantiring yapacaklara da yer veriyoruz. Aşağıda 31 Aralık 2016, Cumartesi gerçekleştirilecek etkinliğimiz ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Antrenmanlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Toplanma Alanı: Geyik Çiftliği-Yeni Derya Cafe (Haritada görüntülemek için tıklayınız.) Tarih: 31 Aralık 2016, Cumartesi Kayıt Etkinliğe katılım için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. (Kayıt formu için tıklayınız.) Katılım ücretleri ödeme işlemleri etkinlik alanında yapılmaktadır. Kaydınızı kontrol etmek için katılımcı listesine bakabilirsiniz. (Katılımcı listesi için tıklayınız.) Program Gelişler-Harita Dağıtımı: 10:00-11:30 Parkur İlk Çıkış: 10:00 Eğitim Parkuru: 11:00 Parkur Son Çıkış: 11:30 Parkur Toplama: 13:30

Teknik Parkur Bu haftaki uygulamamızın adı Çizgi Oryantiring. Haritada bulunan çizgiyi takip etmenin amaçlandığı parkurda belirtilmemiş hedefler yer almaktadır. Böylece katılımcı çizgi üzerinden ilerlediğini anlayacaktır. İnce oryantiring tekniğinin geliştirilmesinin amaçlandığı uygulama deneyimli ve elite kategorileri için tek parkur olarak hazırlanmıştır. Teknik parkur talebinizi formu doldururken belirterek kayıt yapabilirsiniz.

Kategoriler A – Eğitim (1-2km) B – Başlangıç (2-3km) C – Çaylak (3-4km) D – Deneyimli (5-7km) (Teknik Parkur 4-5km) E – Elite (7-9km) (Teknik Parkur 7-10km) Katılım Ücretleri Genel Katılımcı: 12 TL Öğrenci (15-24 Yaş): 5 TL Öğrenci (14 Yaş Altı): 3 TL Diğer Hizmetler Eğitim Parkuru: 10 TL* Teknik Parkur: 5 TL* Servis: 15 TL* *Katılımcı ücretine eklenir.

#oryantiringistanbul #oryantiringtürkiye #oryantiringöğreniyorum #oryantiringakademi #oryantiring #orienteeringturkey #türkiyeoryantiringfederasyonu #KuzeyGeyikleriDSK #kuzeygeyiklerikoşuyor #kuzeygeyikleri #istanbulorienteering #istanbuloryantiring #türkiyeoryantiring #oryantiringtr #turkeyorienteering #turkishorienteering #ValideBendi #BelgradOrmanı #Bahçeköy #Orman #geyikçiftliği

Tanıtılan Yazılar