8 Sporcunun İhracı

October 12, 2017

Kulübümüzün 8 lisanslı sporcusu 6 Ağustos 2017 itibari ile kulübümüzden ihraç edilmiştir.


Sporcular: Ahmet Yasin Temel, Furkan Topal, Hami Emircan Aydın, Mehmet Can Öztürk, Mücahit Özkaya, Orhan Kutlu, Samet Köşşek ve Talha Günday

 

Kulübümüzün gerçekleştirdiği Summer O Camp 2017 etkinliğinde disiplinsiz davranışları nedeni ile sekiz sporcu kulüpten ihraç edilmiştir. Sporcuların tamamına bugüne kadar kulübümüz adına kattıkları değer için teşekkür ederiz. Kuzey Geyikleri DSK sporcularımıza gereken destekleri sağlayarak görevini layığı ile yerine getirmiş ve bu konuda örnek olmuştur. Kulübümüzün kuruluş amacı olan uluslar arası başarı kazanacak sporcuları yetiştirmeye devam edeceğiz.

 

Kulübümüz antrenörlerinden Abdullah Özdemir tarafından sözlü olarak 8 sporcuya kulüpten ihraç edildiği bilgisi 6 Ağustos 2017 tarihinde bildirilmiştir. Bu tarihten itibaren iki aylık süre içerisinde sporcuların kulüpte fesih sözleşmesi imzalayarak ilişiği yoktur belgeleri teslim edilmiştir. Bu sporculardan yalnızca biri fesih sözleşmesini imzalamak istemediğini ve ilişiği yoktur belgesini almayacağını belirtmiştir.

 

Söz konusu sporcularından yedisi kulüp ile fesih sözleşmesini imzalayarak başka kulüpler ile görüşmeye başlamış ve nihai olarak İstanbul Orienteering Spor Kulübü'nde yer almaya karar vermiştir. İOG Kulüp Başkanı Ali Çelebi kulübümüzü arayarak konu ile ilgili bilgi almış ve sporcuların geçişi için nezaketen ilettiği talebi olumlu karşılanmıştır. Kulüp olarak emek verdiğimiz sporcuların bir İstanbul kulübüne geçmiş olmasından memnuniyet duyuyoruz.

 

İhraç edilen 8 sporcudan biri olan Orhan Kutlu ise fesih sözleşmesini önce imzalayacağını belirtmiş daha sonra imzlamamaya karar vermiştir. Fesih sözleşmesi imzalamadığı taktirde ilişiği yoktur belgesinin verilmeyeceğini bilerek bu şekilde bir tercihi olduğunu aktarmıştır. Sporcu kendi isteği ile ilk iki kademe yarışında yer almayarak başka bir kulübe geçişi planlamıştır.

 

Yeni sezonun bütün oryantiring camiası için hayırlı olmasını diler, bütün sporculara ve kulüplere başarılar diliyoruz.

Please reload

Tanıtılan Yazılar

Kyzikos Ultra - Apostol Koşusu

October 7, 2019

1/10
Please reload

Son Paylaşımlar

September 16, 2018

August 30, 2018

June 26, 2018

March 4, 2018

Please reload

Arşiv