Ekinoks Kupası

2018 Programı

21 Mart 2018 Arnavutköy Mahallesi, Beşiktaş (1. Ayak)
23 Eylül 2018Arnavutköy Mahallesi, Beşiktaş (2. Ayak)

Yıl içerisinde iki kez gerçekleştirilen gece oryantiring serisidir. 2018 yılının ilk yarışı 21 Mart Çarşamba akşamı Beşiktaş ilçesinin Arnavutköy Mahallesinde, ikinci yarış ise 23 Eylül Pazar akşamı start alacak. Hem takım hem de bireysel katılımın olacağı bu yarış serimiz ile eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.

 

Yarışma Türü: Skor Oryantiring (30 dakika içerisinde en fazla puanı toplamak amaçlanmaktadır. Her hedefin bir puan değeri vardır süre dahilinde elde edilen puanlar toplanır. Eğer yarışmacı süreyi aşmışsa ceza olarak puan kaybı yaşar ve nihai sonuç belirlenmiş olur.)

Yarışma Zamanı: Yarışma gündüz ve gece sürelerinin eşit olduğu ekinoks günlerinde yapılır. Yarış gün batımı ile başlayacak ve süre dahilinde yarışmacılar parkurda ter dökecek. Karanlıkta gerçekleştirilecek bu aktivite için kafa lambanızı almayı unutmayın!

Program
Karantina Alanına Giriş: 18:30-19:30

Parkur Detaylarının Açıklanması: 19:30

Toplu Çıkış ile Başlama: 19:45

Ceza Süresi Başlangıcı: 20:15
Parkur Kapanış Süresi: 20:30 (Bu saatten sonra gelen yarışmacılar diskalifiye edilir.)

Kategoriler ve Ödüller

Aşağıda belirtilen kategorilerde hem bireysel hem de takım tasinifi yapılacaktır. Bireysel olarak kategorisinde ilk üç sırada yer alan yarışmacılar madalya almaya hak kazanır. Takım olarak kategorisinde ilk üç sırada yer alan takımlar kupa almaya hak kazanır. Kadın ve Erkek olmak üzere 6'şar toplamda 12 adet kategori bulunmaktadır. Bir takım en fazla yedi sporcudan oluşur ve en iyi üç sporcunun puanları toplamı takım skorunu oluşturur. Aynı zamanda dereceye giren bütün yarışmacılara sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.


Minikler (12 Yaş ve Altı)
Yıldızlar (13-16 Yaş)
Gençler (17-20 Yaş)
Elite (21-35 Yaş)
Veteranlar (36-50 Yaş)
Delikanlılar (51 Yaş ve Üzeri)

Kayıtlar ve Ücretler

Başvurular online olarak alınmaktadır. Online başvuru formu aşağıda yer almaktadır. Başvuru yapan katılımcılar kayıt ücretlerini yarış alanında ödeyecektir. Başvuru yapan katılımcılar dışında yarış yerinde yeni kayıt sınırlı sayıda alınacaktır. Organizasyonun seyrine zarar vermemek için başvurunuzu yapmış ve katılım gösteremeyecekseniz lütfen kaydınızı silin. Yarışın ilk ayağı için başvurular açılmıştır.

Katılım Ücreti 24 Yaş ALtı: 30TL

Katılım Ücreti 25 Yaş Üstü: 50TL

İletişim
Ekinoks Kupası ve kulübümüz hakkında bilgi almak için aşağıda iletişim bilgileri bulunan antrenörlerimize ulaşabilirsiniz.


Abdulah Özdemir 0555 305 70 58 abdullah@oryantiringakademi.com

Gizem Seçer 0506 214 86 96 gizem@oryantiringakademi.com

Toplanma Alanı
Arnavutköy Mahallesi, Beşiktaş

 

GPS Koordinatları: 20 Eylül'de açıklanacaktır.

SOSYAL MEDYADA BİZ

 

#KuzeyGeyikleri
#KuzeyGeyikleriDSK
#GeyikYuvasi

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Google+ Icon
  • Instagram Basic Black

Sponsored by

ORYANTİRİNG AKADEMİ

www.oryantiringakademi.com

ADRES

 

Hasanpaşa Mahallesi, Söğütlüçeşme Caddesi, Aliye Kadın İş Hanı, No:186/18 Kadıköy - İSTANBUL