GEYİK ÜRETİM MERKEZİ

Kulübümüz 6-16 yaş aralığında çeşitli branşlarda Kuzey Geyikleri yetiştirmektedir. Eğitimlerimizde sportif beceri eğitimlerinin yanı sıra kişisel gelişime katkı verecek çalışmalara da yer verilmektedir. OA tarafından verilen eğitimler 10'ar haftalık dönemler şeklinde gerçekleştirilmektedir. Kulübümüz eğitimleri güz, bahar ve yaz sezonu olarak planlanmaktadır. Branşa yeni başlayacak kursiyerler için her sezonun başında yeni kayıt alınabilmektedir. Aşağıda yaş grupları ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz. Başvurular online olarak aşağıda bulunan form ile alınmaktadır. Ön başvuru formu ile bize ulaşan velilerimize geri dönüş yapılmaktadır. Gerekli belge vb evraklar e-posta yolu ile paylaşılmaktadır.

Yaş Grupları
Tırtıl : 6-7 Yaşlarındaki Çocuklar **
Tosbağa : 8-10 Yaşlarındaki Erkekler ve Kızlar*
Sincap : 11-12 Yaşlarındaki Erkekler ve Kızlar*
Tavşan : 13-14 Yaşlarındaki Erkekler ve  Kızlar*
Geyik : 15-16 Yaşlarındaki Erkekler ve Kızlar *
*Bu yaş grubunda eğitimleri tamamlayan kursiyerlerimiz antrenörlerin kanaatine bağlı olarak yıl içerisinde gerçekleşen özel ve ulusal yarış müsabakalarına katılabilir.

**Bu yaş kategorisindeki çocuklar üst yaş gruplarına hazırlanmaktadır. Çoğunlukla orman oyunları ile doğaya uyum eğitimleri verilmektedir. Kursiyerler yıl içerisinde yaşlarına uygun özel yarışlara katılacaktır.
 

Antrenman ve Eğitim Takvimi
Eğitimlerimiz iki farklı seansta gerçekleştirilmektedir. Kursiyerler kendilerine uygun olan gruba dahil olarak eğitimlere katılabilir. Katılımın az olduğu yaş grupları yalnızca tek grupta açılmaktadır. Antrenmanlar farklı başlıklarda gerçekleştirilmektedir. Eğitim kaydı yapan sporcularımız kulübümüzün kapalı antrenmanlarının tümüne yıl içerisinde katılabilir. Antrenmanlar ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.

 

Bahar Dönemi Eğitimleri
Oryantiring: Atatürk Kent Ormanı ve Belgrad Ormanları

Bisiklet: Atatürk Kent Ormanı ve Belgrad Ormanları

Patika Koşusu: Atatürk Kent Ormanı ve Belgrad Ormanları

Eğitim ve Kayıt Ücretleri
2020-2021 Bahar Eğitim Dönemi 6-7 Şubat 2021 tarihinlerinde başlayacaktır. Kayıt alımı başlamıştır. Yeni kayıt yapmak için lütfen formu doldurun. Kursiyerler için bir defaya mahsus olarak kayıt ücreti ödenmesi gerekmektedir. Eğitim ücreti on haftalık bir eğitim dönemini kapsamaktadır.

Kayıt Ücreti: 250 TL
Eğitim Ücreti: 1000-2500 TL (Yaş grubuna ve branşa göre farklılık göstermektedir.)

 

İletişim:
Müjde Özdemir - Eğitim Direktörü/Antrenör
E-POSTA: ozdemirmujde@gmail.com

  Birebir Eğitim 

Biz bir takımız ve bütün öğrencilerimiz önemlidir. Bu doğrultuda her bir geyiğin öğrenme sürecini başarı ile tamamlaması son derece önemlidir. Her geyiğe özel öğrenme şekli ile programımız devam eder.

  Örnek Sporcular   

Kulübümüzün başta milli sporcuları olmak üzere örnek sporcuları ile çalışma ve antrenman yapma fırsatı sunuyoruz. Böylece yeni geyiklerimizin ufkunu genişletmek amaçlanmaktadır.

  Açık Alan Eğitimleri  

Pratik Uygulamalarımızın tamamı açık alanda yapılmaktadır. Bu eğitimler ile geyiklerin doğa ile buluşması sağlanarak doğa sevgisi aşılanmaktadır. Eğitimlerimiz Belgrad Ormanları'nda yapılmaktadır.

 Yaşayarak Öğrenme  

Doğa sporlarının felsefesini oluşturan yaşarak öğrenme ayrı zamanda programımızın eğitim methodudur. Sürekli uygulamalar ile teoriği destekleyen ve öğrenimi daha verimli kılan bu metod ile geyikler yetiştirilmektedir.

Ön Başvuru Formu

Bu formu doldurarak kursiyer bilgileri ve veli iletişim bilgilerinin kulübümüze iletebilirsiniz. Kulübümüz antrenörleri tarafından iletişim bilgileriniz kullanılarak sizlere ulaşılacak ve ilgili bilgiler tarafınıza iletilecektir.


Formu dolduran kursiyerlerin kayıt olma zorunluluğu yoktur. Yalnızca bilgilendirme isteği amacıyla formu doldurabilirsiniz.

  Takım Çalışması  

Uygulamalarımızda takım çalışması gerçekleştirerek geyiklerin birbirleri ile tanışması sağlanmaktadır. Öğrencilerimizin kolayca sosyalleşmeleri için önemli olduğunu düşündüğümüz bu yöntem ile aynı zamanda takım bütünlüğü oluşmaktadır. 

  Teknik Uygulamalar 

Her yaş grubuna özel olarak farklı teknik zorlukta alıştırma ve uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Uygun zorlukta alıştırmalar ile geyiklerimizin sınırlarını aşabilmelerine yardımcı olmak amaçlanmaktadır.

Teşekkürler! Talebiniz alındı en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

  Çocuk Eğitimleri