GEYİK ÜRETİM MERKEZİ

Kulübümüz 6-16 yaş aralığında Oryantiring branşında Kuzey Geyikleri yetiştirmektedir. Eğitimlerimizde sportif beceri eğitimlerinin yanı sıra kişisel gelişime katkı verecek çalışmalara da yer verilmektedir. Oryantiring Akademi tarafından verilen eğitimler yıl boyunca pazar günleri Belgrad Ormanları'nda gerçekleştirilmektedir. Kulübümüz eğitimleri sezonluk olarak planlanmaktadır. Oryantiring branşına yeni başlayacak kursiyerler için her ayın başında yeni kayıt alınabilmektedir. Aşağıda yaş grupları ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz. Başvurular online olarak aşağıda bulunan form ile alınmaktadır. Ön başvuru formu ile bize ulaşan velilerimize geri dönüş yapılmaktadır. Gerekli belge vb evraklar e-posta yolu ile paylaşılmaktadır.

Yaş Grupları
Minikler : 6-7 Yaşlarındaki Çocuklar **
10 Grubu : 8-10 Yaşlarındaki Erkekler ve Kızlar*
12 Grubu : 11-12 Yaşlarındaki Erkekler ve Kızlar*
14 Grubu : 13-14 Yaşlarındaki Erkekler ve  Kızlar*
16 Grubu : 15-16 Yaşlarındaki Erkekler ve Kızlar *
*Bu yaş grubunda yer alan kursiyerlerimiz antrenörlerin kanaatine bağlı olarak yıl içerisinde gerçekleşen Türkiye Oryantiring Federasyonu Ulusal Liginde yer alan müsabakalara katılacaktır.

**Bu yaş kategorisindeki çocuklar üst yaş gruplarına hazırlanmaktadır. Çoğunlukla oryantiring tabanlı oyunlar ile eğitimler verilmektedir. Kursiyerler yıl içerisinde yaşlarına uygun özel yarışlara katılacaktır.
 

Antrenman ve Eğitim Takvimi
Eğitimlerimiz iki farklı seansta gerçekleştirilmektedir. Kursiyerler kendilerine uygun olan gruba dahil olarak eğitimlere katılabilir. Katılımın az olduğu yaş grupları yalnızca tek grupta açılmaktadır. Antrenmanlar farklı başlıklarda gerçekleştirilmektedir. Eğitim kaydı yapan sporcularımız kulübümüzün bütün antrenmanlarına ve yıl içerisinde en az beş yarışa ücretsiz olarak katılır. Antrenmanlar ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.

Eğitim 1. Grup : Pazar 09:30-11:30 Belgrad Ormanı
Eğitim 2. Grup : Pazar 11:30-13:30 Belgrad Ormanı

 

Eğitim ve Kayıt Ücretleri
2018-2019 Eğitim Dönemi 6 Ekim 2019 pazar günü başlayacaktır. Kayıt alımı başlamıştır. Yeni kayıt yapmak için lütfen formu doldurun. Kursiyerler için bir defaya mahsus olarak kayıt ücreti ödenmesi gerekmektedir. Eğitime devam edildiği süre boyunca aylık eğitim ücreti ödenecektir.

Kayıt Ücreti: 200 TL
Eğitim Ücreti: 250-500 TL (Aylık, Yaş grubuna göre farklılık göstermektedir.)

 

İletişim:
Müjde Özdemir - Eğitim Direktörü/Antrenör
E-POSTA: mujde@oryantiringakademi.com

  Birebir Eğitim 

Biz bir takımız ve bütün öğrencilerimiz önemlidir. Bu doğrultuda her bir geyiğin öğrenme sürecini başarı ile tamamlaması son derece önemlidir. Her geyiğe özel öğrenme şekli ile programımız devam eder.

  Örnek Sporcular   

Kulübümüzün başta milli sporcuları olmak üzere örnek sporcuları ile çalışma ve antrenman yapma fırsatı sunuyoruz. Böylece yeni geyiklerimizin ufkunu genişletmek amaçlanmaktadır.

  Açık Alan Eğitimleri  

Pratik Uygulamalarımızın tamamı açık alanda yapılmaktadır. Bu eğitimler ile geyiklerin doğa ile buluşması sağlanarak doğa sevgisi aşılanmaktadır. Eğitimlerimiz Belgrad Ormanları'nda yapılmaktadır.

 Yaşayarak Öğrenme  

Doğa sporlarının felsefesini oluşturan yaşarak öğrenme ayrı zamanda programımızın eğitim methodudur. Sürekli uygulamalar ile teoriği destekleyen ve öğrenimi daha verimli kılan bu metod ile geyikler yetiştirilmektedir.

Ön Başvuru Formu

Bu formu doldurarak kursiyer bilgileri ve veli iletişim bilgilerinin kulübümüze iletebilirsiniz. Kulübümüz antrenörleri tarafından iletişim bilgileriniz kullanılarak sizlere ulaşılacak ve ilgili bilgiler tarafınıza iletilecektir.


Formu dolduran kursiyerlerin kayıt olma zorunluluğu yoktur. Yalnızca bilgilendirme isteği amacıyla formu doldurabilirsiniz.

  Takım Çalışması  

Uygulamalarımızda takım çalışması gerçekleştirerek geyiklerin birbirleri ile tanışması sağlanmaktadır. Öğrencilerimizin kolayca sosyalleşmeleri için önemli olduğunu düşündüğümüz bu yöntem ile aynı zamanda takım bütünlüğü oluşmaktadır. 

  Teknik Uygulamalar 

Her yaş grubuna özel olarak farklı teknik zorlukta alıştırma ve uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Uygun zorlukta alıştırmalar ile geyiklerimizin sınırlarını aşabilmelerine yardımcı olmak amaçlanmaktadır.

  Çocuk Eğitimleri 

SOSYAL MEDYADA BİZ

 

#KuzeyGeyikleri
#KuzeyGeyikleriDSK
#GeyikYuvasi

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Google+ Icon
  • Instagram Basic Black

Sponsored by

ORYANTİRİNG AKADEMİ

www.oryantiringakademi.com

ADRES

 

Hasanpaşa Mahallesi, Söğütlüçeşme Caddesi, Aliye Kadın İş Hanı, No:186/18 Kadıköy - İSTANBUL