ANTRENMANLAR

Aşağıda kulübümüzün gerçekleştirdiği açık antrenmanları bulabilirsiniz. Kapalı antrenmanlarımızın programı paylaşılmamaktadır. Kapalı antrenmanlara katılmak için kulüp üyeliği veya kulüp sporcusu olmak gereklidir.

23.10.2021 Orman Antrenmanı
Etkinlik Alanı: Geyik Çiftliği
Buluşma Alanı: Tıklayınız.

Buluşma Saati: 10:00

Çalışma: Orta Mesafe Antrenmanı

20.11.2021 Orman Antrenmanı
Etkinlik Alanı: Neşet Suyu
Buluşma Alanı: Tıklayınız.

Buluşma Saati: 10:00

Çalışma: Orta Mesafe Antrenmanı

25.12.2021 Orman Antrenmanı
Etkinlik Alanı: Valide Bendi
Buluşma Alanı: Tıklayınız.

Buluşma Saati: 10:00

Çalışma: Orta Mesafe Antrenmanı


13.03.2022 Şehir Antrenmanı
Etkinlik Alanı: Arnavutköy Mahallesi
Buluşma Alanı: Tıklayınız.

Buluşma Saati: 10:00

Çalışma: Sprint


19.03.2022 Orman Antrenmanı
Etkinlik Alanı: Ayvat Bendi
Buluşma Alanı: Tıklayınız.

Buluşma Saati: 10:00

Çalışma: Orta Mesafe Antrenmanı


10.04.2022 Şehir Antrenmanı
Etkinlik Alanı: Arnavutköy Mahallesi
Buluşma Alanı: Tıklayınız.

Buluşma Saati: 10:00

Çalışma: Sprint


24.04.2022 Orman Antrenmanı
Etkinlik Alanı: Valide Bendi
Buluşma Alanı: Tıklayınız.

Buluşma Saati: 10:00

Çalışma: Orta Mesafe Antrenmanı


15.05.2022 Şehir Antrenmanı
Etkinlik Alanı: Arnavutköy Mahallesi
Buluşma Alanı: Tıklayınız.

Buluşma Saati: 10:00

Çalışma: Sprint


21.05.2022 Orman Antrenmanı
Etkinlik Alanı: Irmak Kapı
Buluşma Alanı: Tıklayınız.

Buluşma Saati: 10:00

Çalışma: Orta Mesafe Antrenmanı

YARIŞLAR

Kulüp olarak katılım göstereceğimiz yarışlar yer almaktadır.

7-8.03.2020 TOF U14 Bölge Şampiyonası

Yarış Yeri: Gaziantep

Organizasyon: Türkiye Oryantiring Federasyonu

Kapsam: 14 Yaş Altı Oryantiring

Yarış Sayfası için Tıklayınız.

14-15.03.2020 TOF 4. Kademe Yarışı

Yarış Yeri: Edirne

Organizasyon: Türkiye Oryantiring Federasyonu

Kapsam: 14 Yaş Üstü Oryantiring

Yarış Sayfası için Tıklayınız.

23-24.03.2020 TOF MTB-O Şampiyonası

Yarış Yeri: Sakarya

Organizasyon: Türkiye Oryantiring Federasyonu

Kapsam: Bisikletli Oryantiring

Yarış Sayfası için Tıklayınız.

27-29.03.2020 İstanbul Macera Yarışı

Yarış Yeri: İstanbul

Organizasyon: OA Events

Kapsam: Macera Yarışı (Bisiklet, Koşu, Kano, Oryantiring..)

Yarış Sayfası için Tıklayınız.

10-12.04.2020 TF 5. Kademe Yarışı - Şampiyona

Yarış Yeri: Manisa

Organizasyon: Türkiye Oryantiring Federasyonu

Kapsam: Tüm Yaşlar

Yarış Sayfası için Tıklayınız.

18-19.04.2020 Sprint O Days

Yarış Yeri: İstanbul

Organizasyon: OA Events

Kapsam: Sprint Oryantiring

Yarış Sayfası için Tıklayınız.

 

18.04.2020 Beşiktaş Macerası

Yarış Yeri: İstanbul

Organizasyon: OA Events

Kapsam: Macera Yarışı

Yarış Sayfası için Tıklayınız.

19-22.06.2020 EYOC (Avrupa Yıldızlar Oryantiring Şampiyonası)

Yarış Yeri: Macaristan

Organizasyon: Uluslararası Oryantiring Federasyonu

Kapsam: Oryantiring

Yarış Sayfası için Tıklayınız.

19-22.06.2020 JWOC (Dünya Gençler Oryantiring Şampiyonası)

Yarış Yeri: Türkiye

Organizasyon: Uluslararası Oryantiring Federasyonu

Kapsam: Oryantiring

Yarış Sayfası için Tıklayınız.

 

  Etkinlik Takvimi