Kulübümüzün yetişkinler için doğa sporları eğitimleri ile hayatınıza renk katabilirsiniz. Antrenörlerimiz tarafından verilen eğitimler yıl boyunca farklı zaman dilimlerinde açık alanlarda gerçekleştirilmektedir. Kulübümüz eğitimleri sezonluk olarak duyurulmakta ve aylık gruplar şeklinde gerçekleştirilmektedir. Oryantiring, patika koşusu ve bisiklet branşlarında yeni başlayacak kursiyerler için eğitimlerimiz devam etmektedir. Aşağıda yaş grupları ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz. Başvurular online olarak aşağıda bulunan form ile alınmaktadır.


Yarışma Yaş Kategorileri
21 Kategorisi : 18-34 Yaşlarındaki Erkekler ve Kadınlar
35 Kategorisi : 35-39 Yaşlarındaki Erkekler ve Kadınlar
40 Kategorisi : 40-44 Yaşlarındaki Erkekler ve Kadınlar
45 Kategorisi : 45-49 Yaşlarındaki Erkekler ve Kadınlar
50 Kategorisi : 50+ Yaşlarındaki Erkekler ve Kadınlar

Eğitim Dönemleri
Eğitimlerimiz farklı seviyelere uygun olarak yapılmaktadır. Eğitimlerin ilk basamağı olan Seviye 1 Eğitimi aylık olarak yapılmaktadır. Katılmak istediğiniz eğitim seviyesi, tercih ettiğiniz gün ve ay bilgisi ile birlikte info@oryantiringakademi.com’a mail atarak başvuru yapabilirsiniz.


2020-2021 Sezonu açık eğitimlerine ara verilmiştir.
 

İletişim:
Eğitimler ile ilgili sorularınız için; info@oryantiringakademi.com
 

İletişim Grubu

Formu dolduran katılımcıalr e-posta haberleşme grubuna üye olarak eklenecektir. Böylece gruptan eğitimlerimiz ve etkinliklerimiz ile ilgili duyuruları e-posta alabilirsiniz.

Teşekkürler! Talebiniz alındı en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

  Yetişkin Eğitimleri