Ist 5 Days 2016

1-6 Kasım tarihlerinde düzenlenen 5 etaplı oryantiring yarışı olan İstanbul 5 Days Yarışlarında kulüp olarak yerimizi aldık. Toplamda 30 sporcumuz yarışmalarda yer aldı ve kulüp olarak en geniş katılım gösterdiğimiz yarış oldu.

Sporcularımız başarılarıyla bizleri tekrar gururlandırdı

Orhan Kutlu WRE etabında ikincilik alarak kariyerinde bir ilke imza attı.

E20A kategorisinde yarışan sporcularımız Talha GÜNDAY, Mehmet Can ÖZTÜRK ve Furkan TOPAL kürsüde üçte üç yapmamızı sağladı.

E18A kategorisinin en iyisi sporcumuz Samet KÖŞŞEK oldu.

E16A kategorisinin en hızlı ikilisi sporcularımız Ahmet Yasin TEMEL ve Hami Emircan AYDIN oldu.

K21A kategorisinde üçücüsü antrenörlerimizden Emel SEÇER oldu.

E10 yaş kategorisinde birinciliği sporcumuz Aybars Kağan KARAAĞAÇ aldı.

E21E Yaş Kategorisi Orhan KUTLU 1. Gün | Süre 01:16:10 | Etap 4.lüğü 2. Gün | Süre 01:04:00 | Etap 6.lığı 3. Gün | Süre 52:42 |Etap 2.liği 4. Gün | Süre 43:40 | Etap 2.liği (WRE Dünya Sıralamasına Puan Veren Yarış) 5. Gün | Süre 17:47| Etap 6.lığı Toplamda 4676.13 puan ile ikincilik

W21E Yaş Kategorisi Gizem SEÇER 1. Gün | Yarışmadı 2. Gün | Yarışmadı 3. Gün | Yarışmadı 4. Gün | Süre 01.19.47 |Etap 17.liği 5. Gün | Süre 31:06 |Etap 14.lüğü Toplamda 1003.10 puan ile yirmincilik

W21A Yaş Kategorisi Emel SEÇER 1. Gün | Süre 02.17.16 | Etap 2.liği 2. Gün | Süre 02.02.25 |Etap 2.liği 3. Gün | Süre 01.50:27 | Etap 4.lüğü 4. Gün | Süre 01.45.30 |Etap 6.lığı 5. Gün | Süre 27:07 |Etap 4.lüğü Toplamda 4002.56 puan ile üçüncülük

E20A Yaş Kategorisi

Talha GÜNDAY 1. Gün | Süre 01:04:52 | Etap 1.liği 2. Gün | Süre 01:22:25 |Etap 4.lüğü 3. Gün | Süre 47:46 |Etap 1.liği 4. Gün | Süre 40:31 |Etap 1.liği 5. Gün | Süre 15:19 |Etap 3.lüğü Toplamda 4722.02 puan ile birincilik

Mehmet Can ÖZTÜRK 1. Gün | Süre 01:11:24 | Etap 3.lüğü 2. Gün | Süre 01:05:04 |Etap 1.liği 3. Gün | Süre 49:48 |Etap 2.liği 4. Gün | Süre 48:15 |Etap 4.lüğü 5. Gün | Süre 15:07 |Etap 2.liği Toplamda 4652.26 puan ile ikincilik

Furkan TOPAL 1. Gün | Süre 01:17:33 | Etap 4.lüğü 2. Gün | Süre 01:12:55 |Etap 3.lüğü 3. Gün | Süre 55:16 |Etap 3.lüğü 4. Gün | Süre 47:04 |Etap 3.lüğü 5. Gün | Süre 14:17 |Etap 1.liği Toplamda 4453.92 puan ile üçüncülük

Mücahit ÖZKAYA 1. Gün | Süre 01:05:00 | Etap 2.liği 2. Gün | Süre 01:10:25 | Etap 2.liği 3. Gün | Süre 01:07:47 |Etap 6.lığı 4. Gün | Yarışmadı 5. Gün | Yarışmadı Toplamda 2626.67 puan ile altıncılık

E18A Yaş Kategorisi Samet KÖŞŞEK 1. Gün | Süre 01:11:09 | Etap 2.liği 2. Gün | Süre 01:01:42 |Etap 2.liği 3. Gün | Süre 52:40 |Etap 1.liği 4. Gün | Süre 36:51 |Etap 1.liği 5. Gün | Süre 15:19 |Etap 1.liği Toplamda 4812.85 puan ile birincilik Mert KURT 1. Gün | Süre 01:39:58 | Etap 3.lüğü 2. Gün | Süre 01:45:01 |Etap 5.liği 3. Gün | Süre 01:08:14 |Etap 7.liği 4. Gün | Süre 01:16:23 |Etap 9.luğu 5. Gün | Süre 20:51 |Etap 4.lüğü Toplamda 3157.15 puan ile dördüncülük

Samet DURGUT 1. Gün | MP 2. Gün | Süre 01:23:49 |Etap 3.lüğü 3. Gün | Süre 57:59 |Etap 2.liği 4. Gün | Süre 42:16 |Etap 3.lüğü 5. Gün | Yarışmadı Toplamda 2503.37 puan ile beşincilik Yıldızhan KARAYEL 1. Gün | Yarışmadı 2. Gün | Yarışmadı 3. Gün | Süre 01:00:25 |Etap 3.lüğü 4. Gün | Süre 42:33 |Etap 4.lüğü 5. Gün | Yarışmadı Toplamda 1737.76 puan ile yedincilik

E16A Yaş Kategorisi Ahmet Yasin TEMEL 1. Gün | Süre 59:17 | Etap 1.liği 2. Gün | Süre 47:22 |Etap 1.liği 3. Gün | Süre 50:27 |Etap 1.liği 4. Gün | Süre 56:37 |Etap 6.lığı 5. Gün | Süre 17:57 |Etap 4.lüğü Toplamda 4605.18 puan ile birincilik Hami Emircan AYDIN 1. Gün | Süre 01:24:12 |Etap 3.lüğü 2. Gün | Süre 56:37 |Etap 3.lüğü 3. Gün | Süre 52:15 |Etap 2.liği 4. Gün | Süre 53:37 |Etap 5.liği 5. Gün | Süre 15:20 |Etap 1.liği Toplamda 4299.22 puan ile ikincilik

M14 Yaş Kategorisi Alper Tunga KARAĞAÇ 4. Gün | Süre 45.58 |Etap 3.lüğü 5. Gün | Süre 17:21 |Etap 1.liği

Ali Nihat ÖKMENLER 5. Gün | Süre 25:54 | Etap Beşinciliği

Arda YALÇIN 5. Gün | MP

W14 Yaş Kategorisi Derin HEYBETLİ 5. Gün | MP

M12 Yaş Kategorisi Orkun ARTUÇ 5. Gün | Süre 16:36 | Etap Birinciliği Toprak Işık ARIKAN 5. Gün | Süre 26:06 | Etap Beşinciliği Berk YARBAY 5. Gün | Süre 29:46 | Etap Altıncılığı Alaz ÜRKMEZ 5. Gün | Süre 38:54 | Etap Yedinciliği Alp Noyan KOCABAŞ 5. Gün | Süre 01:03:25 | Etap Dokuzunculuğu Demir TEZCAN 5. Gün | Süre 01:15:34 | Etap Onunculuğu

W12 Yaş Kategorisi Ece ÖĞRENCİ 5. Gün | Süre 25:03| Etap İkinciliği Damla ASLAN 5. Gün | Süre 28:22| Etap Üçüncülüğü

M10 Yaş Kategorisi Aybars Kağan KARAAĞAÇ 1. Gün | Süre 29:43 | Etap 1.liği 2. Gün | Süre 33:58 | Etap 1.liği 3. Gün | Süre 22:32 | Etap 1.liği 4. Gün | Süre 33:53 | Etap 2.liği 5. Gün | Süre 11:07 | Etap 1.liği Toplamda 4789.97 puan ile birincilik

Ege ERDOĞAN 5. Gün | Süre 1:12:17| Etap Üçüncülüğü Deniz DÜNDAR 5. Gün | Süre 1:23:16| Etap Dördüncülüğü

W10 Yaş Kategorisi Pelin YALÇIN 5. Gün | Süre 44:13 | Etap Birinciliği

#ist5days #ist5days #KuzeyGeyikleriDSK #oryantiring #orhankutlu #kuzeygeyikleri #istanbul5days #orhankutlu

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

SOSYAL MEDYADA BİZ

 

#KuzeyGeyikleri
#KuzeyGeyikleriDSK
#GeyikYuvasi

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Google+ Icon
  • Instagram Basic Black

Sponsored by

ORYANTİRİNG AKADEMİ

www.oryantiringakademi.com

ADRES

 

Hasanpaşa Mahallesi, Söğütlüçeşme Caddesi, Aliye Kadın İş Hanı, No:186/18 Kadıköy - İSTANBUL